سفارش تبلیغ
صبا ویژن

+ باران نبارید.چشمه ها نجوشید. سال ها آمدند و رفتند اما ابری نیامد و بارانی نبارید. به ناگاه صدایی شنیده شدتا بارانی نشوید باران نمی بارد ... برخی گفتند(از بی حوصلگی است) برخی گفتند(هذیان تشنگی است.) اما نباریدن باران و تشنگی نه هذیان بود و نه بی حوصلگی. چاره ای نبود باید بارانی می شدند تا باران ببارد... منتظران مهدی بهوش باشید: تا بارانی نشویم مهدی نمی آید...
      

[نوشته ی رمز دار]  
      

پروردگارا به من بیاموز دوست بدارم کسانی را که دوستم ندارند .. عشق بورزم به کسانی که عاشقم نیستند.. بگریم برای کسانی که هرگز غمم را نخوردند.. به من بیاموز لبخند بزنم به کسانی که هرگز تبسمی به صورتم ننواختند.. محبت کنم به کسانی که محبتی درحقم نکردند..
      

از شما مى‏خواهم که هیچگاه دست از حمایت این رهبر بزرگ، این نایب امام زمان عج، این انسان مافوقى که به یارى الله پوره تمام جباران عالم را به خاک مالیده است، یعنى اماممان خمینى کبیر بر ندارید. و اگر از خط این انسان بزرگ خارج شوید، بدانید که یقیناً خون شهیدان انقلاب و جنگ تحمیلى را پایمال کرده‏اید .

فرازی از وصیت‌نامه شهید  محمد رضا دولت آبادى

  

 

 


 

 
      

 

اون وقت که کودکان در جنگ سالاری می کردند وتو دهان دشمن می زدند ما کجا بودیم.

اون وقت که شهیدان از جان خود می گذشتند ما کجا بودیم.

اون وقتا که جانها توی جبهه می رفت ما کجا بودیم.

واقعاً تا حالا فکر کردیم که بعد از اون ها چیکار کردیم،بیایید همین جا استغفار کنیم.
      

امیر المومنین علیه السلام می فرمایند:

ولایحمل هذا العلم الّا اهل البصر والصّبر

اول:بصیرت،هوشمندی،بینایی،قدرت فهم وتحلیل، وبعد صبرومقا.مت وایستادگی.از آنچه پیش می آید،انسان زود دلش آب نشود.راه حق،راه دشواری است.
      

در زمان امیر المؤمنین بزرگترین مشکل وجود یک جناح علی الظاهر مسلمان،با همه ی شعارهای اسلامی ،اما در اساسی ترین مسأله ی دین منحرف بود،یعنی همان کسانی که مقابل امیرالمژمنین قرار گرفتند.
      

بنده ای خدا را گفت :

اگر سر نوشت مرا نوشته ای پش چرا دعا کنم؟

خداوند سبحان فرمود:

شاید نوشته باشم هرچه دعا کرد.....
      

امام رضا(علیه السلام)می فرمایند:

که هرکه مؤمنی را به خاطر گناهی سرزنش کند نمی میرد تا اینکه خود به آن گناه دچار شود.
      
+ سلام دوستان شبکه ی اجتماعیmsapp راه اندازی شد از شما دوستان خواهش می کنیم که در این شبکه عضو شوید در ضمن من درآنجا به نام علی محمدی درخدمت شما هستم لطفاً سر بزنید آدرس: WWW.MSAPP.IR منتظر قدوم مبارکتان هستیم لطفاً نشر دهید تا افراد بیشتری در این شبکه عضو شوند.......

+ سلام...بدون شرح..
مرجع دریافت ابزار و قالب وبلاگ   |   Designed By Ashoora.ir